Dini Soru / Rüya Tabiri / Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek

Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada sevdiği kişinin annesini görmek

Soru

İyi akşamlar rüyamda şuan da ayrı olduğum ama hala çok sevdiğim evliliği düşündüğümüz sevdiğim insanın annesini rüyamda açık giyinmiş şekilde gördüm normalde açık ama rüyamda çok şaşırıyorum açık olduğuna Nasıl giyinmiş diyorum fazlasıyla açıktı. acaba rüyamı yorumlar mısınız? Annesiyle genel olarak nadirde olsa görüşüyoruz ama kendisiyle hala görüşmüyoruz ilişkimiz sebepsiz bitti.

Cevap

İyi akşamlar kardeşim. Rüyada eski sevgilisinin annesini görmenin önemli bir tabiri geçmemektedir. Ancak çok az kısmi de olsa maddi anlamda bir kayıp yaşayacağınıza ama büyük olmasa da etkileneceğinize yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: ruyada sevdigin kisinin annesini gormek, sevdı kısının ablnnesını gormek, sevdigin kisinin annesinin eve gelmesi, ruyada sevdigim kizin annesini gormek, ruyada sevdigin birinin annesini gormek, rüyada sevdiğin kişinin annesini görmek diyanet, ruyada sevdugim kizinin annesini gormrk

İlgini Çekebilir

Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada abimin cezaevinden çıktığını görmek Soru Merhaba hocam.Rüyamda abimi görüyordum altında şalvara benzer …

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi

Sponsorlu Bağlantılar Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmemesi Soru Essalamu aleykum hocam. Rüyamda sevdigim erkek beni …

3 Yorumlar

  1. hayili gunler bende sevdigim ama ayri oldugum erkegin annesini goruyorum.konusmuyoruz yanliz hasta oldugunu duyuyrum. ne anlamdadir tekrar ogluyla birlesmemoz mumkun olurmu bu ruyaya gore.

    • Hayırlı günler. Bu rüya ayrı olduğun sevgili ile barışmak anlamında değildir. Genellik özel bir yorumu olmaz belkide yaşadığın bir duygusal yoğunluktan dolayı görülmüş olabilir.

  2. Garçek hayatta benden huşlalan erkegin annesini ve kiz kardeşini gordum çok neşelidilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.